محل تبلیغات شما

جراحي پلک چيست؟

براي دريافت نکات مربوط به سبک زندگي مستقيماً به صندوق ورودي خود ، به همراه يک نسخه ديجيتالي رايگان از روش هاي جراحي زيبايي پلاستيک در يک نگاه ، اينجا را کليک کنيد. جراحي پلک يا بلفاروپلاستي يک روش جراحي براي بهبود ظاهر پلک ها است. جراحي را مي توان روي درب هاي فوقاني ، درب هاي پايين يا هر دو انجام داد.

جراحي زيبايي پلک (بلفاروپلاستي)

دلايل انجام جراحي افتادگي پلک

 1. افتادگي پلک
 2. پف زير چشم
 3. با افزايش سن، اغلب پف زير چشم ايجاد مي شود. اين مشکل معمولاً به خاطر کشيدگي بيش ازحد لايه هاي پلک پايين ايجاد مي شود و مشکلي است که امکان درمان آن به سادگي با استفاده از عمل زيبايي پلک وجود دارد.
 4. افتادگي پوست و چين وچروک زير چشم
 5. سست شدن پوست و بافت زير چشم ها مي تواند باعث ايجاد يک ظاهر مسن براي فرد شود و عمل جراحي افتادگي پلک مي تواند براي هموار کردن اين چين و چروک دور چشم و افتادگي ايجادشده مفيد باشد.
 6. چشم هاي سنگين و پژمرده
 7. پلک ها ممکن است حجم زيادي از چربي را به خود جذب کنند و به اين ترتيب هميشه ظاهر خسته اي داشته باشند. به هرحال امکان خارج کردن اين چربي با استفاده از عمل جراحي پلک ها وجود دارد و به اين ترتيب فرد ظاهر بهتر و شاداب تري پيدا مي کند و باعث درشت شدن چشم ها مي گردد.

آيا مي توان از روي پلک هاي پايين جراحي پلک انجام داد؟

جراحي را مي توان روي درب هاي فوقاني ، درب هاي پايين يا هر دو انجام داد. خواه بخواهيد ظاهر خود را بهبود ببخشيد و يا با مشکلات عملکردي در پلک هاي خود روبرو شويد ، جراحي پلک مي تواند باعث احياي اطراف چشم شما شود.

آيا بيمه درماني جراحي پلک را پوشش مي دهد؟

شرکت هاي بيمه درماني معمولاً اقدامات زيبايي را پوشش نمي دهند. اگر به يک دليل پزشکي تحت عمل جراحي پلک قرار مي گيريد (به عنوان مثال ، به دليل اينکه پلک هاي شما به شدت آويزان است و روي بينايي شما تأثير مي گذارد) و اگر آزمايش بينايي آن را تأييد کند ، ممکن است شرکت بيمه شما آن را پوشش دهد.

آيا براي پلک پايين خود بخيه لازم داريد؟

درب هاي پايين بسته به تکنيک مورد استفاده ممکن است بخيه بخورند يا نداشته باشند. جراحي در پلک هاي پايين ممکن است با استفاده از يکي از چندين روش انجام شود. در يک روش ، جراح شما يک برش در داخل پلک پايين شما ايجاد مي کند تا چربي را از بين ببرد. اين برش قابل مشاهده نخواهد بود.

نامزدهاي بلفاروپلاستي

همه افراد کانديداي ايده آل براي جراحي پلک نيستند. يک نامزد مناسب متوجه خواهد شد کهجراحي زيبايي پلکمنحصراً براي برداشتن کيسه هاي زير چشم ، اصلاح پف پلک هاي فوقاني و بازگرداندن بينايي انجام مي شود که با پوست و چربي اضافي پلک ها پنهان شده است. متأسفانه ، وجود برخي از شرايط چشم پزشکي و پزشکي مي تواند فرد را از انجام روش بلفاروپلاستي خارج کند. ادامه مطلب را بخوانيد تا بدانيد چه کسي کانديداي ايده آل براي بلفاروپلاستي است و همچنين دستورالعمل هاي قبل از عمل بلفاروپلاستي.

روز قبل از جراحي

روز قبل از جراحي پلک ، مطمئن شويد که موارد زير را در خانه ذخيره کرده ايد:

 1. تکه هاي يخ
 2. دستمالهاي شستشو را تميز کنيد
 3. کاسه اي را براي آب سرد تميز کنيد
 4. کيسه هاي Ziplocreg; به اندازه گالن (براي تهيه بسته هاي يخ)
 5. پد گاز استريل
 6. بطري استامينوفن
 7. بطري اشک مصنوعي
 8. مواد غذايي در هفته

همچنين بايد اطمينان داشته باشيد که شخصي را براي انتقال شما به مکاني که بلفاروپلاستي شما انجام مي شود ، تنظيم کرده ايد. سرانجام ، ممکن است جراح پلاستيک دستورالعمل هاي خاصي براي شما در نظر گرفته باشد که بايد يک روز قبل از عمل جراحي انجام دهيد ، مانند پرهيز از خوردن يا آشاميدن بعد از نيمه شب روز جراحي.

روز جراحي

در حالي که ممکن است دستورالعمل هاي آماده سازي براي جراحي پلک از جراح به جراح متفاوت باشد ، برخي از دستورالعمل هاي کلي وجود دارد که مي توانيد آنها را دنبال کنيد تا اطمينان حاصل شود که عمل بدون روال است. قبل از رعايت هر يک از دستورالعمل هاي زير ، آنها را با جراح خود بررسي کنيد.

حتماً قبل از عمل دوش بگيريد و شامپو بزنيد و ابروهاي خود را بشوييد

از آرايش استفاده نکنيد و يا لوازم آرايشي ديگر نبايد استفاده شوند

مژه هاي مصنوعي ، لنزهاي تماسي ، جواهرات و ساير لوازم جانبي غيرضروري را در خانه بگذاريد

براي جراحي خود لباس هاي گشاد و راحت بپوشيد

با جراح خود صحبت کنيد تا دريابيد که آيا داروهاي تجويز شده يا قطره چشمي که مرتباً مي خوريد ممکن است صبح بلفاروپلاستي مصرف شود يا خير.

عوارض احتمالي جراحي پلک

کاهش قدرت بينايي در اثر خونريزي رتروبولبار (خونريزي درون حدقه، پشت کره چشم)

عفونت پلک

دوبيني ناشي از مشکلات هم راستايي چشم

جاي زخم آشکار

قرار گرفتن پلک ها در موقعيت نامناسب

کافي نبودن اصلاح انجام شده (ضرورت برداشتن پوست اضافي بيشتر)

زياده روي در عمل اصلاحي (برداشتن بيش از حد پوست)

بي حسي پلک ها

ايمپلنت صورت (چانه – گونه – فک)

اصلاح بدشکلي گوش (اتوپلاستي)

جراحي زيبايي پلک (بلفاروپلاستي)

پلک ,جراحي ,مي ,، ,چشم ,انجام ,جراحي پلک ,ممکن است ,پلک ها ,قبل از ,از عمل

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی